subscribe

Renata Herber, kartářka a bylinná léčitelka

Věštkyně Renata Herber

Renata Herber

se narodila v Krnově v roce 1962, vystudovala gymnázium a přes nejrůznější úskalí osudu se nakonec dostala k tomu co jí nejvíce přitahovalo . k duchovní vědě. Renata Herber se věnovala mnoho času studiem okultních věd, které ji přimělo, aby se hlouběji zamyslela nad skutečným smyslem lidské existence.

Nejprve se Renata Herber začala věnovat magii, ale nejvíce ji zaujaly věštecké praktiky. Tuto nauku o ctnosti, soustředění a moudrosti začala uplatňovat v každodenních záležitostech a v současné době se věnuje věštění i v praxi. Za poslední roky napsala knihy Poselství Tarotu, Poselství Kostky a v poslední připravované knize Poselství Run, završuje důležitou etapu své práce, poněvadž čtenářům předkládá ucelený systém nalézání smyslu života, metodu jak napomoci poznání a naplnění vlastního osudu a poselství naděje v lepší svět.

V knize poselství Run sleduje vývoj některých prastarých mýtů , rituálů a symbolů a rozšiřuje je o poznatky novější a přibližuje je na dnešní dobu. Renata Herber v současné době provozuje svou praxi v Opavě a Ostravě, kde mimo věštění má bylinářskou poradnu, léčení potravinami, snižování nadváhy, regresní terapii. Publikuje články o zdravém způsobu života, pořádá kurzy o věštění, přednáší na různých esoterických festivalech. V současnosti připravuje knihu Babiččina lékárna a Babiččin Herbář.

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook