subscribe
Knižní tituly Renata Herber

Poselství Tarotu

poselstvi_run_kniha_ac1ee824bdec1c9e9ad2c68bb56d061cTarotové listy jsou jako kniha, v níž si můžete přečíst dějiny stvoření světa i svou budoucnost.

Publikace od české kartářky obsahuje základní informace, jak postupovat při vykládání a čtení karet a jaký je význam jednotlivých listů v kratším i delším časovém horizontu.

Kniha je doplněna černobílými obrázky a nádherně barevně provedenou sadou 78 tarotových karet od Dagmar Lukůvkové. Kniha obsahuje rituál věštění, význam Velké i Malé Arkány, výklady s různým počtem listů (na 3, 4, 5, 7, 11) a také originální tarotové karty – vše v praktickém balení.

Publikace obsahuje základní informace, jak postupovat při vykládání a čtení tarotových karet a jaký je význam jednotlivých listů v kratším i delším časovém horizontu.

Knihu doplňuje nádherně barevně provedená sada 78 tarotových karet od Dagmar Lukůvkové.

  • Vázaná kniha doplněná obrázky: rituál věštění, význam Velké i Malé Arkány, výklady s různým počtem listů (na 3, 4, 5, 7, 11)
  • Tarotové karty

Zasvěcený původní text, originální karty, praktické balení.

 

Objednat knihu

 

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook