subscribe

Věštění z Run

Věštba z Runových znaků je prastará technika čtení budoucnosti, která se dochovala do dnešní doby. V Runových znacích je ukrytý celý váš osud. Pokud se ve věštbě odkryje nepříznivé období, dá se pomocí runové magie a znaků, toto období zmírnit nebo přivolat ochranu a pomoc. Při věštbě dostanete doporučení jak runové znaky použít k vlastní ochraně.

Runové znaky a Runová magie

Runové znaky a jejich magická moc je staré jako lidstvo samo. Runové znaky používali slovanské a germánské národy. Magická moc Run se zachovala dodnes, aniž bychom si to uvědomovali, hlavně při oslavách vánočních a velikonočních svátků. Z Runových znaků se dá určovat osud – věštit a Runovou magií si můžete stále kouzlit, například přičarovat nového partnera. Seznámit se s kouzlem Runové magie můžete ve škole věštění.

Uvidíte sami, že tato stará technika věštby vás nikdy nezklame! Oblast otázek je velice obšírná a můžete ji ještě rozšířit o další osobní otázky. Zde se meze nekladou!

Můžete se ptát na cokoliv – co právě v životě řešíte

Láska

Práce

Podnikání

Finance

Bydlení

Zdraví

Rodinní příslušníci

Spory, soudy, úřední jednání

 

Cena: osobně 500 Kč/hod., přes Skype, telefon nebo e-mail 600 Kč/hod.

 

Objednat věštění z Run

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook