subscribe

Výklad karet

Věštba z tarotových karet je velice prastará technika čtení budoucnosti, která se za posledních sto let značně vyvíjela do obrazového věštění, tak jak ji známe i nyní. V dnešní době výklad karet věštění prožívá svou renesanci. V Tarotových listech je ukrytý celý váš osud. Stačí si jen vybrat určitý počet karet a ty hned prozradí vaší náladu – radosti nebo starosti v dané oblasti života a ukážou cestu, kterou se dál v životě vydáte. Také se sami můžete naučit číst svůj osud ve škole věštění.

Výklad z Tarotových karet

Připravte si otázky, na kterou vám odpoví věštba. Zobrazí se, jak se daná situace bude vyvíjet, jak se vy osobně budete cítit a jak vše dopadne.

Uvidíte sami, že tato stará technika věštby vás nikdy nezklame! Oblast otázek je velice obšírná a můžete ji ještě rozšířit o další osobní otázky. Zde se meze nekladou!

Můžete se ptát na cokoliv – co právě v životě řešíte

Láska

Práce

Podnikání

Finance

Bydlení

Zdraví

Rodinní příslušníci

Spory, soudy, úřední jednání

 

Cena: osobně Opava 500 Kč/hod., osobně Ostrava, přes Skype, telefon nebo e-mail 600 Kč/hod.

 

Objednat výklad z karet

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook