subscribe

Snižování nadváhy

Velice účinná dieta: za dva měsíce až o 15 kg lehčí!

Dvouměsíční kůra, která nejen vyčistí vaše střeva, posílí jaterní a ledvinovou činnost a zlepší váš zdravotní stav, ale úspěšně snížíte svou váhu!!!

  • Dieta nevyžaduje žádné drahé podpůrné prostředky ani léky.
  • Celá kůra je založena na skladbě potravin, podle doporučeného jídelníčku.
  • Naučíte se jíst pravidelně podle biorytmu dne. Řád a malé porce dělají zázraky na počkání.

Dietu zvládne každý, který má chuť zhubnout. Je vhodná i pro kojící matky, pro nemocné nebo jenom pro ty, kteří chtějí své tělo vyčistit.

Dieta má silné regenerační účinky. Už po dvou týdnech se budete cítit mladě a plní životní síly. Doplníte díky správným potravinám vitamíny, minerální látky, enzymy, vlákninu atd. Dieta hodí i pro nemocné např. vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, cukrovka, kožní potíže, střevní onemocnění, apod.

Po dobu dvou měsíců budete pod kontrolou a každý týden dostanete nový jídelníček. Naučíte se správně kombinovat potraviny a využívat jejich nutriční hodnoty.

Dietní kůru můžete i provádět na dálku, přes e-mail nebo Skype.

 

Cena: 1800 Kč

 

Objednat účinnou dietu

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook