subscribe
Nezařazené

Dieta v novém roce 2013

slider-dieta Neznám člověka, který by neměl rád vánoční svátky. Všichni se na ně těšíme a hlavně se na ně připravujeme. Každá domácnost má zásoby jídla, tak na půl roku, které pro nás připravily supermarkety. Vánoční cukroví, vánočka, bramborový salát, řízky, šunka, slavnostní obědy atd., vše je už snědeno!!! A co naše tělo a mysl? Cítíme se unavení a nafouklí jako balón? Jestliže ano, tak nastal čas očisty. Nemusíme si kupovat drahé léky na zažívání a snížení nadváhy. Stačí, jen když se mírně omezíme v jídle a upravíme si jídelníček a naše tělo bude vděčné a hned na to bude reagovat.

Základní desatero očistných dnů.

  1. Stravujeme se v řádu! Pravidelnost vašemu tělu velice prospěje. Stavujeme se v pravidelnou hodinu snídaně, oběd, večeře a svačiny.
  2. Snížíme porce jídla. Velikost porce jídla je jako naše zavřená pěst.
  3. Poslední jídlo je v 18 hodin večer. (Pokud budeme mít později hlad, můžeme si vzít mrkev, jablíčko nebo pár kousků sušeného ovoce.)
  4. První týden své očisty do jídelníčku nezařazujeme příliš mnoho masa a masových výrobků. Tělo živočišné bílkoviny zatěžuje a překyseluje.
  5. Do jídelníčku nezařazujeme sladkosti! Cukr můžeme nahradit javorovým sirupem a sušeným ovocem, což je zdravé a výživné pro tělo.
  6. Snížíme porce pečiva, které je kynuté a naše tělo po něm také kyne.
  7. Dodržujeme biorytmus roku. Nezapomeňme, že je rozdíl letní a zimní zelenina a ovoce. Zimní zelenina – zelí, kysané zelí, kapusta, růžičková kapusta, mrkev, petržel, celer, pórek, řepy, ředkve, křen. Zimní ovoce – jablka, hrušky.
  8. K očistné kůře si zařadíme čaj na látkovou výměnu, aby tělo lépe vylučovalo škodlivé látky. Bylinný čaj pijeme 3x denně. Čaj koupíme v obchodě s bylinkami.
  9. Velice důležitá je příprava jídla a jídelníčku na očistné dny. Pokud přijdeme z práce vyhladovělý a nemáme nic připravené na jídla, jsme schopni sníst cokoliv a hned očistu porušit.
  10.  Vyhýbáme se sladkým nápojům. K pití nám postačí holá voda z kohoutku, čaj na látkovou výměnu, šípkový čaj. Jakákoliv alkohol vynecháme.

Jestliže se budeme tohoto desatera držet tři až šest týdnů, nejenže si tělo úžasně vyčistíme, ale snížíme i nadváhu!!

Návod na jídelníček:

Snídaně: obilninové kaše, celozrnné pečivo s máslem, tvarohem, pórkem, sýrem

Svačina: jablko, hruška, mrkev

Oběd: zeleninové rizoto, těstoviny s dušenou zeleninou, fazole v tomatě, kroupy s kysaným zelím

Svačina:grahamové tyčinky, sušené ovoce, oříšky nebo zelenina

Večeře: celerový salát s toustem, čočkový salát, zapékané brambory se zeleninou.

Renata Herber, bylinná léčitelka

Komentáře nejsou povoleny.

Renata Herber kartářka

Renata Herber je respektovaná kartářka a bylinná léčitelka. Renata Herber je úspěšnou autorkou mnoha knih s ezoterickou tématikou. Před 15-ti lety založila školu věštění, zabývá se věšteckými technikami, lidovým léčitelstvím a okultismem již 30 let. Ve své praxi věští, vede bylinářskou poradnu, školí a přednáší. Více zde.

Nejnovější články

Kontaktujte mě

Telefon: +420 777 01 42 45
Skype: renataherber

Věštírna Opava
Pekařská 60, Opava

Věštírna Ostrava
Ulice 28.října č. 209, Ostrava - Mariánské Hory

Věštírna Praha
V přípravě...

Facebook